O firmie

Mam na imię Maja a lilamuse to moja autorska marka.

 

Lilamuse to w dużej mierze ja, moja wewnętrzna potrzeba tworzenia i dawania piękna, moja wypracowana estetyka, odwaga wyrażania i kreowania siebie.

Chcę dzielić się tym z innymi, dlatego poza sklepem internetowym moją działalnością jest projektowanie indywidualnych, więc niepowtarzalnych wzorów razem z klientem.

Zawsze staram się wczuć w potrzeby, zarówno wewnętrzne jak i estetyczne każdej osoby. W końcu wszyscy jesteśmy inni, pragniemy i zasługujemy na coś indywidualnego, stworzonego z myślą o nas.

 

Dla klientów, którzy zechcą zaufać w pełni kompozycjom i estetyce marki Lilamuse, mam wiele własnych, gotowych projektów z których, można wybrać gotową już rzecz.

Wszystkie tworzone przeze mnie modele, jak i kolekcje są wykonywane z najwyższej jakości produktów:

  • bazą moich wyrobów są szklane koraliki renomowanych japońskich marek Toho i Miyuki.
  • naturalne perły hodowlane (od lat nie odławia się już „dzikich”)
  • kamienie szlachetne i półszlachetne
  • kryształy Swarovskiego
  • półfabrykaty jakich używam wykonane są ze srebra próby 925 które, w wielu wypadkach pokryte jest 24K złotem, 18K różowym złotem lub ciemnym rodem (metal droższy od złota)
  • jedwabne chwosty

 

Najważniejszymi dla mnie wartościami jest indywidualizm (każdy z moich projektów jest niepowtarzalny), piękno, wysoka jakość i olbrzymia dbałość o szczegóły. Komponowanie detali to mój talent i pasja.

 

W Lilamuse każdy drobiazg jest dopracowany, od biżuterii, przez pudełka, w których się kryje, zdjęcia czy instrukcje jak dbać o swoje błyskotki, każdy element został przeze mnie  szczegółowo przemyślany i zaprojektowany. Poprzez to pragnę dać poczucie jak dużo zaangażowania, miłości oraz głębokiej, autentycznej potrzeby dawania zostało przelane w moją artystyczną działalność.

Od zawsze kochałam kolory, wierzę że otaczanie się nimi w szczególny sposób ma na nas głęboki wpływ, nawet jeśli są to tylko akcenty, jak biżuteria; lecz czasem ta drobna rzecz okazuję się kluczowym dopełnieniem wizerunku i wyrazem indywidualności.

Z tego powodu w mojej pracowni kolor jest wszechobecny, co mocno przekłada się na projekty i mam szczerą nadzieję inspiruje moich klientów do wzbogacenia kolorem również ich życia.

 

Początki marki sięgają wielu lat wstecz kiedy USIŁOWAŁAM tworzyć biżuterie dla siebie, mój kreatywny umysł podsuwał mi jakiś pomysł/ wzór i bardzo chciałam coś takiego ubrać ale nie mogłam znaleźć w sklepach. Nie mam w zwyczaju się poddawać więc uznałam: trudno, trzeba będzie zrobić samemu.

Początki były dość nieudolne i frustrujące jednak tkanie biżuterii (używam głównie specjalnych nici, biżuteria nie jest klejona) stało się dla mnie prawdziwym relaksem taką BIŻUTERAPIĄ.

 

Kiedy doszłam już do wprawy a moja prywatna kasetka na biżuterie zamieniła się w szufladę znajomi i bliscy zachęcili mnie żebym stworzyła sklep bo wiele osób pytało ich czy można moje małe dzieła sztuki gdzieś kupić :)

 

Cała otoczka, nazwa i wszechobecny liliowy kolor wziął się z mojego zainteresowania kolorami, czakrami oraz od ulubionego minerału jakim jest ametyst, do tej pory stoi on na honorowym miejscu u mojej pracowni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl